Hakkımda Bilgiler

Hakkımda

Selamlar ben sırma saç, internette araştırmalar yaparken, çok saçma ve gereksiz bilgiler olduğunu farkettim, derli toplu bir bilgi olmadığı gibi birbirinin aynısı sayfaları okumaktan gına gelince iş başa düştü, araştırdığım konularda insanlara fayda sağlamak için bu bloğu oluşturmaya karar verdim. bloğumu yazmaya başladığım 2013 senesinden bu yana sizlerle bilgi paylaşmaya çalışıyorum. Tabi çok sık yazı yazamıyorum, çünkü hayat koşturmacası insanı yoruyor.

Blogda yaptığım araştırmalar ve derlemeleri yayınlıyorum, tabi bu yazdıklarım kesin kes bilimsel sonuçlar manasına gelmesin, bilginin paylaşılmasından yanayım, sizler de bildiklerinizi ve sorularınızı yazılardaki yorumlar kısmına yazarsanız sevinirim. Ayrıca bana ulaşmak için şu adresleri kullanabilirsiniz.

İletişim: http://kimyasalpeelingnedir.blogspot.com.tr/p/iletisim.html
Facebook: https://www.facebook.com/kimyasalpeelingg

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

UYARI

KİMYASAL PEELİNG ile ilgili bu blogda yazılanlar yerli ve yabancı kaynakların taranması sonucu derlenen bilgilerdir. Bu blogdaki yazılar tıbbi ve kozmetolojik tavsiye öneri ve kesinlik içermez. Bu blogun hastalık teşhis veya tedavisi amacı yoktur. Cilt problemleriniz için doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama vb. tarifler bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak peeling bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa girmekle yukarıdaki uyarıları kabul etmiş olursunuz. Blogda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir yorumlar aracılığıyla sorular sorabilirsiniz.