Güvenlik ve Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Güvenlik


Gizlilik

kimyasalpeelingnedir.blogspot.com sitemi ziyaret ettiğiniz, gizlilik ve güvenlik sayfamı okuduğunuz için evvela teşekkür ederim. Ziyaretiniz esnasında tarafımdan hiç bir kayıt tutulmamaktadır. Tutulan kayıtlar barındırma hizmeti veren (burada şükranlarımı sunarım) google blogger hizmeti ve kullandığım google analytics tarafından tutulmaktadır. Ana gizlilik ilkem gereği iletişim formundan sorduğunuz sorular haricince hiç bir kişisel bilgi talep etmiyorum.Bloguma  ilettiğiniz bilgileri ve iletişimde kullandığınız elektronik postaları hiç bir suretle 3. kişi ve kurumlarla paylaşmıyorum.

Güvenlik


Sistemde internet veri akışını hızlandırmak amacıyla çerez sistemi kullanılmaktadır. Sistemdeki çerezler tamamen google tarafından yönetilmektedir. konuyla ilgili olarak google gizlilik politikalarına bakabilirsiniz. Siteme verdiğiniz bilgileri hiç bir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ediyorum.

Blogumda telif hakları ile korunan yazı ve görselleri kullanmıyorum bunu genel bir etik ve ahlaki sorun olarak sayarım ama yaptığım alıntılarda ve görsellerde yanlışlıkla yapılan kullanımlarda ise bildirimde bulunmanız halinde ilgili materyali kaldırmayı taahhüt ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

UYARI

KİMYASAL PEELİNG ile ilgili bu blogda yazılanlar yerli ve yabancı kaynakların taranması sonucu derlenen bilgilerdir. Bu blogdaki yazılar tıbbi ve kozmetolojik tavsiye öneri ve kesinlik içermez. Bu blogun hastalık teşhis veya tedavisi amacı yoktur. Cilt problemleriniz için doktora muayene olunuz. Blogda yazılan uygulama vb. tarifler bilgilendirme amaçlı yazılardır ve bu yazılardan çıkarılan sonuçlarla yapılacak peeling bakım vb. işlemlerin sorumlulukları blog sahibine ait değildir. Yapılacak bakımlar sonucu oluşan olumlu ya da olumsuz sonuçlar kişilerin sorumluluğundadır. Bu bloğa girmekle yukarıdaki uyarıları kabul etmiş olursunuz. Blogda bulunan yazıların kısmen veya tamamen kopyalanması yasaktır. Yazılarımı kaynak göstererek kullanılabilir, sosyal medyada paylaşabilir yorumlar aracılığıyla sorular sorabilirsiniz.